x
Anasayfa Kurumsal Şirinoğlu Baklava

Şirinoğlu Baklava

Şirinoğlu Baklava

Şirinoğlu Baklava, sektörde yaklaşık 15 yıllık bir tecrübenin ardından 1997 yılında kuruldu. Kenan Evren Bulvarı’ndaki mütevazi yerinde Adanalılar’a hizmet vermeye başlayan Şirinoğlu Baklava, ilerleyen süreçte kalitesi ve tadıyla damaklarda yer edindi.

2005 yılında Güzelyalı şubesini açarak büyümeye başlayan Şirinoğlu Baklava, bir yıl sonra 2006’da Turgut Özal İller Bankası Kavşağı’nda ikinci şubesiyle lezzetlerini daha geniş bir kesime ulaştırmaya başladı.

Pandemi şartlarına rağmen büyümesini sürdüren Şirinoğlu Baklava, 2020 yılında ise Adana’nın en yeni yerleşim yeri olan Yeni Stadyum karşısında üçüncü şubesi ile lezzetlerini vatandaşlara ulaştırmaya başladı.

Belediye Evleri’ndeki imalathanesinde Antep’ten getirttiği tatlı ustası ile şerbetli tatlılarını lezzetlendiren Şirinoğlu Baklava, Adana’da günlük ürettiği tatlı ve dondurma çeşitleri ile hedef kitlesini daha da artırıyor. Ürettiği enfes lezzetlerin toptan pazarlamasını da yapan firma, kamu kuruluşları ve firmalara da lezzetlerini ulaştırıyor.

2021 sonu itibariyle lezzet yelpazesini daha da çeşitlendirmek için kolları sıvayan firma, yaş pasta ve kuru pasta imalatıyla tatlı sektöründeki yerini daha da kalıcı hale getirmek istiyor.

Kaliteden ödün vermeden şube sayısını daha da artırmayı hedefleyen Şirinoğlu Baklava, şerbetli tatlılar, dondurma, yaş pasta ve kuru pasta çeşitleriyle Adana’da lezzetlerini daha çok insana ulaştırmayı amaçlıyor.

Neden Şirinoğlu Baklava

Şirinoğlu Baklava, yaklaşık 25 yıllık bir tecrübe ile Adana’da tatlı sektöründe bir marka olmayı başardı. İller Bankası, Güzelyalı Mahallesi ve Yeni Stadyum civarında bulunan şubeleriyle Adanalıların ağızlarını tatlandırmayı sürdüren Şirinoğlu, kendi imalathanesinde Antep’ten getirdiği ustalarla ürünlerini lezzetlendirdi. Birinci sınıf kalitedeki şerbetli tatlı ve dondurma çeşitleriyle her geçen gün müşterilerini artıran Şirinoğlu Baklavaları’nı rakiplerinden ayıran özellikler ise;

  • Kalite: Şirinoğlu olarak bütün ürünlerimizde birinci sınıf kalitede malzeme kullanırız.

  • Uygun Fiyat: Ürünlerimizi bütün vatandaşlarımız lezzetlerimizden nasiplenmesi adına kâr marjını az tutarız. En güzel ve özel lezzetleri en uygun fiyatlardan müşterilerimize ulaştırırız.

  • Günlük Üretim: Şirinoğlu Baklavaları’nda satışa sunulan şerbetli tatlılar büyük bir hassasiyetle günlük olarak üretilir. Şerbetli tatlılarımızın çıtırlığı ve lezzetiyle bağımlısı olursunuz.

  • Temizlik ve Hijyen: Şirinoğlu olarak gerek imalathanemiz gerekse müşterilerimiz ile buluştuğumuz şubelerimizde üst düzey hijyen kuralları geçerlidir. İmalathanemiz ve şubelerimizde TSE ve Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine titizlikle uyulmakta, belirli periyotlar çerçevesinde denetimler yapılmaktadır.

  • Müşteri Memnuniyeti: Şirinoğlu olarak büyümenin temelinde müşteri memnuniyetinin yattığının farkındayız. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini korumak için ürünlerimizdeki kaliteyi olmazsa olmaz olarak kabul ediyoruz. Kalite ile birlikte personelimizin güler yüzlü olması ve ilgi –alaka noktasında tavırlarını da önemsiyoruz.

  • Hep Daha İyisi: Şirinoğlu olarak elde ettiğimiz başarılarla yetinmiyoruz. Hedefimiz müşteri memnuniyetini her geçen gün artırarak daha da üst seviyelerde hizmet vermektir.