x
Anasayfa Medya Haberler En Taze ve Lezzetli Yaş Pasta, Şirinoğlu Baklava’da!

En Taze ve Lezzetli Yaş Pasta, Şirinoğlu Baklava’da!

En Taze ve Lezzetli Yaş Pasta, Şirinoğlu Baklava’da!

Adana’da çeyrek asrı aşan bir tecrübe ile tatlıcılık sektöründe hizmet veren Şirinoğlu Baklava, yeni dönemde raflarını enfes yaş pasta lezzetlerine de açtı. Usta aşçıların ellerinden çıkan yaş pasta lezzetlerini beğeniye sunan Şirinoğlu, doğum günü, düğün ve her türlü kutlamalarınızda ağızlarınızı tatlandıracak.

Şirinoğlu Baklava ortaklarından Ali Bozkuş, tatlıcılık sektöründe uzun yıllardır şerbetli tatlılarla hizmet verdiklerini, gelinen süreçte maharetlerini yaş pastada göstermeye başladıklarını söyledi. Müşterilerinin uzun zamandır yoğun olarak yaş pasta üretimi için kendilerini teşvik ettiğinin altını çizen Bozkuş, 2021 Kasım ayı itibariyle usta pastacılar elinden yaş pasta üretimine başladıklarını anlattı. Geniş bir yaş pasta yelpazesiyle hizmet verdiklerini belirten Bozkuş, “Usta pastacılarımızın özenle ve büyük bir incelikle hazırladıkları yaş pastalarımızda en mutlu anlarınızda ağızlarınız daha da tatlanacak. İster düğün, ister doğum günü, ister diğer kutlamalarınız, isterse canınız yaş pasta çektiğinde Şirinoğlu yaş pastaları vazgeçilmez lezzetiniz olacak.” diye konuştu.

Doğal ve Taze Ürünler

Şirinoğlu yaş pastaların katkı maddesi içermeyen ürünlerden yapıldığını anlatan Bozkuş, yaş pasta süslemelerinde kullanılan gıda boyasının ise tamamen organik olduğunu ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermediğini vurguladı. Yaş pastaların 4-6 kişilik, 6-8 kişilik ve 8-10 kişilik veya istenilen büyüklükte yapıldığını söyleyen Bozkuş, “Özel günler için de sipariş alıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda yaş pastalarımızı en kısa sürede yapıyor, adreslerine kadar en hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Resimli ve tasarım şeker hamurlu pastadan kurabiye pastaya kadar her bütçeye uygun yaş pasta çeşitlerimizden pişman olmayacaksınız!” ifadelerini kullandı.

Tamamen Hijyenik Ortamda Üretiliyor

Üretimin son teknoloji cihazların kullanıldığı hijyenik bir ortamda usta pastacılar tarafından yapıldığının altını çizen Ali Bozkuş, imalathanelerinin her türlü denetimden geçtiğini, denetimlerin sık sık devam ettiğini de hatırlattı. Müşterilerinin Şirinoğlu Baklava ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebileceğine vurgu yapan Bozkuş, “Hem imalathanemiz hem de enfes lezzetlerimizde kullandığımız ürünler konusunda vatandaşlarımızın hiçbir çekincesi olmasın. En taze ve sağlıklı gıdaları kullanarak lezzetlerimizi şekillendiriyoruz. Bütün lezzetlerimizi günlük üretiyor, taze ve sağlıklı bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Adana’da Yaş Pasta Denildiğinde Akla Şirinoğlu Gelecek!

Vatandaşların Şirinoğlu Baklava’nın enfes yaş pastalarına Turgut Özal İller Bankası, Kurttepe ve Sarıçam’daki şubelerden ulaşabileceğinin altını çizen Ali Bozkuş, “Hedefimiz, Adana’da yaş pasta denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olmaktır. Bütün yatırımımızı bu doğrultuda yaptık. İlerleyen zamanlarda kalite ve lezzetimizin bütün Adana’yı saracağına inanıyoruz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer Blog Yazıları